Cennik

 
Grupa apartamentów osób Poza sezonem Sezon wakacje, wrzesień, ferie, Wielkanoc, Boże Ciało Sezon wysoki weekend majowy i sierpniowy, Boże Narodzenie, święta prawosławne Sylwester
6+2 osobowy 6 420 PLN 500 PLN 600 PLN 800 PLN
4 osobowy
4
250 PLN
300 PLN
370 PLN
540 PLN
4+2 osobowy
2+2 osobowy
3
180 PLN
210 PLN
250 PLN
400 PLN
3 osobowy
  • Cena dla pobytu minimum: 2 doby w okresie poza sezonem 4 doby w okresie sezonu i sezonu wysokiego 5 dób w okresie sylwestrowym
  • Pobyt dla 2 osób minus 50 zł Każda kolejna osoba 40 zł Drewno do komnikna wiązka 15 zł Opłata miejscowa 2 zł / osoba za każdy pełny dzień kalendarzowy

Regulamin

Prosimy o zapoznanie się z naszymi zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego wypoczynku.

Należność za pobyt

Należność za pobyt oraz opłata klimatyczna pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem, najpóźniej jednak dzień po przyjeździe. Prosimy uprzejmie o dotrzymanie tego terminu! W przypadku wcześniejszego wyjazdu, niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn niezależnych od nas, należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

Doba hotelowa

Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00 w dniu przyjazdu a kończy o 11:00 w dniu wyjazdu. Terminy te stosujemy jedynie tylko wtedy, kiedy w dniu Państwa przyjazdu lub wyjazdu mamy wymianę gości. W innych okolicznościach terminy te ustalamy indywidualnie.

Meldunek

Prosimy o wypełnienie formularza meldunkowego w dniu przyjazdu i przekazania go kierownikowi.

Cisza Nocna

Prosimy o zachowanie ciszy od 22:00 do 06:00 rano. Każdy z Państwa otrzymuje z kluczem do apartamentu również klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie za sobą drzwi wejściowych podczas trwania ciszy nocnej.

Parking

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony parking. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

Pokoje, czystość i sfera prywatna

W momencie, przekazania przez nas klucza do apartamentu, stają się Państwo gospodarzami tego miejsca. Jeśli życzą sobie Państwo, aby apartament w trakcie nieobecności został posprzątany, prosimy o zgłoszenie tego kierownikowi.

Palenie papierosów

Ze względu na komfort Państwa i naszych przyszłych Gości, obowiązuje w apartamentach całkowity zakaz palenia. Na balkonach przygotowaliśmy popielniczki. Prosimy jednak w żadnym wypadku nie palić w pomieszczeniach.

Dyskrecja

Osobom obcym nie udzielamy żadnych informacji na temat nazwisk i pobytu gości naszych apartamentów! Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumienie.

Reklamacje

Reklamacje dotyczące wyposażenia, komfortu pokoi lub apartamentów prosimy zgłaszać najpóźniej dzień po przyjeździe do godziny 12-stej w południe. Reklamacje zgłoszone w późniejszym terminie np. w dniu wyjazdu nie będą uwzględniane.

Zwierzęta

Przyjmujemy spokojne zwierzęta i tylko w pokojach DOMINO oraz w apartamencie DOMINO 1. Właściciele odpowiadają za swoje pociechy i nie pozostawiają ich samych w pokoju!

Pozostawione rzeczy

Rzeczy pozostawione w apartamentach przechowywane są przez okres 1 miesiąca a następnie oddawane o ile stanowią wartość do CARITAS, w innym przypadku zostają zniszczone.

Uwagi!

Wszelkiego rodzaju uwagi prosimy zgłaszać kierownikowi.

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem i życzymy Państwu miłego pobytu w naszych apartamentach.

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •